KURUMSAL ŞİRKETLER

Günümüzün hızla değişen iş dünyasında kurumsal şirketlerin büyümelerini sürdürebilmeleri ve hatta gelecekte var olabilmeleri için önemli bir dönüşüm geçirmeleri kaçınılmaz. Bir yandan mevcut işlerini hızla geliştirip dönüştürürken bir yandan yeni teknolojiler ve iş modelleri ile yeni büyüme alanları keşfetmeleri gerekiyor. Mentors Network Turkey inovasyon ve yeni nesil girişimcilik yolculuğunda kurumsal şirketlerin ihtiyaçlarına özel çözümler geliştiriyoruz.

  1. Büyük şirketler için inovasyon, yenilikçi alanlarda büyüme ve dijital dönüşüm stratejilerinin oluşturulması ve uygulaması için danışmanlık.
  2. İnovasyon ve yeni nesil girişimcilik için kültürel dönüşüm programları.
  3. İnovasyon, girişimcilik ve startup ekosistemi, paydaş ağı oluşturma ve geliştirme amaçlı stratejik danışmanlık ve uygulama hizmetleri.
  4. Kurumsal inovasyon, kurum içi girişimcilik, yalın girişim, yenilikçi iş fikirleri ve açık inovasyon programları tasarlanması, uygulamaya alınması ve yürütülmesi.
  5. Büyük şirket – Startup işbirliği programlarının tasarlanması ve yürütülmesi. Bu kapsamda Startup Scouting çalışmaları ve Startuplar ile uygun modellerle iş birliği için danışmanlık hizmetleri. İşbirliklerinden verim alınabilmesi için Startup’lara mentorluk hizmeti.   
  6. Kurum içi girişimcilik projelerinde erken aşamada ya da scale aşamasında mentorluk hizmetleri
  7. C-level için kurumsal inovasyon, açık inovasyon, dijital dönüşüm, girişimcilik konularında özel sohbet, eğitim ve oryantasyon programları 
  8. Şirketlerde inovasyon ve yeni nesil girişimcilik yetkinliklerinin geliştirilmesi için eğitim ve çalıştay programları
  9. Dijital dönüşüm, kurum içi girişimcilik, açık inovasyon, startup iş birlikleri, yeni nesil girişimcilik, inovasyon ve kurumsal girişim sermayesi (CVC), kurum içi ve dışı girişimlere mentorluk alanlarında eğitimler.
  10. 10)Şirketlerin girişim sermayesi yatırım fonları (CVC) kurması ve yönetimi ya da mevcut VC’ler ile co-investment yapabilmesi için danışmanlık hizmetleri, dealflow yaratma, seçme, değerlendirme ve yatırım danışmanlığı hizmetleri.

Bizimle iletişime geçin

Detaylı bilgi almak için bizimle her zaman info@mentorsnetwork.net üzerinden iletişime geçebilirsiniz.