HAKKIMIZDA

MENTORS NETWORK TURKEY olarak işinizi geleceğe taşıyacak bir ekip için Türkiye’nin en önde gelen mentorleri ile sizi bir araya getiriyoruz.

Türkiye’nin ilk mentor ve uzman ağı olarak bir yandan startupların büyümesi ve başarısına destek olurken, bir yandan da startup ekosistemindeki deneyimlerimizi kullanarak büyük şirketlerin, inovatif iş modelleri yaratması, iş modellerinde yenilikler yapabilmeleri ve dijital dönüşümü başarabilmeleri, startuplar ile iş birlikleri yapması için çözümler üretiyoruz.

2015 yılından bu yana 8 ülke ve 19 şehirdeki 110’nun üzerindeki mentor ve uzmanımızla, stratejiden uygulamaya kadar ihtiyaçlara özelleştirilmiş, katma değer yaratan ve sonuç odaklı çözümler sunuyoruz. Mentörlerimizin bulunduğu şehirler; “İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Trabzon, Eskişehir Adana, Londra, Berlin, Münich, Paris, Lund, Selanik, Palo Alto, Boston, Chicago, Seattle, San Francisco”

Mentors Network Turkey olarak Türkiye’deki İnovasyon ve Girişimcilik Ekosisteminin gelişmesi ve başarı hikayeleri için aktif olarak faaliyet gösteriyor, girişimcilik ve startup ekosistemindeki deneyimimizi kurumsal şirketlere ve kobilere aktarıyoruz.

2015 yılından bu yana

ÜLKE

ŞEHİR

MENTOR

AĞIMIZ

Mentors Network Turkey mentorleri’nin her biri alanında uzman iş profesyonellerinden ve girişimcilerden oluşmaktadır.
110+ kişilik mentor ağımız ortalama 19 yıllık iş tecrübesine mentorlerimiz’in %67’si girişimcilik tecrübesine sahiptir.

110+ Mentor

19 Yıl

Ortalama İş Deneyimi

%100 Yöneticilik

Deneyim Sahibi Mentörlerimiz

%67 Girişimcilik

Deneyim Sahibi Mentörlerimiz

Mentorlerin Eğitim Oranı

Kadın Mentor Oranı