HAKKIMIZDA

MENTORS NETWORK TURKEY olarak işinizi geleceğe taşıyoruz. 

İnovasyon ve yeni nesil girişimcilik alanında Türkiye’nin en geniş ve deneyimli danışman, mentor ve uzman ağı olarak bir yandan startup ve scaleup’lar ile yakından çalışırken diğer yandan Türkiye’nin en büyük şirketlerinin geleceğe daha iyi hazırlanabilmesi için çözümler üretiyoruz. Yeni teknolojiler, yeni iş modelleri ve hızla dijitalleşen dünyamızın getirdiği yeni fırsatları değerlendirebilmeniz için sizinle birebir çalışıyoruz. 

Bugüne kadar;

  • 400’ün üzerinde Startup ve Scaleup
  • Ciro toplamları 250 milyar TL’yi aşan, farklı sektörlerden 25 şirket
  • 300’ün üzerinde kurum içi girişimci
  • 50’nin üzerinde ekosistem paydaşı  (Üniversiteler, TTO ve Teknokentler, Kuluçka ve Hızlandırma Programları, STK’lar ve Meslek Örgütleri, Yatırımcılar ve Yatırım Şirketleri, Kamu Kurumları, vb…)

ile çalışma deneyimine sahip ülkemizin yegane organizasyonuyuz. 

     Çalıştığımız kurumların hedefleri ve ihtiyaçları için, ihtiyaçlara özelleştirilmiş sonuç odaklı stratejiler, programlar, hizmetler tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz. Danışman ve mentorlarımızın uzun yıllara dayanan kendi inovasyon ve girişimcilik deneyimlerinin yanı sıra startuplarla yakın çalışmalarımızdan elde ettiğimiz deneyimleri, kurumsal şirketlere aktarıyoruz. 

      İnovasyon stratejisi oluşturmaktan uygulamaya yönelik program tasarımları ve uygulamalarına, kurum içi girişimcilikten açık inovasyon ve startup iş birliklerine, yetkinlik geliştirme ve kültürel dönüşüm programlarından girişim sermayesi yatırımlarına kadar kapsamlı hizmetlerimiz ile şirketleri geleceğe hazırlıyoruz. 

Kendi ağ üyelerimizin deneyim ve birikimlerinin yanı sıra ekosistemdeki onlarca paydaş ile bağlantılarımızın gücünü de çalıştığımız kurumlara aktarıyoruz. 

Hizmet sunumundan öte iş ortaklığı yaklaşımı ile çalıştığımız kurumların hedeflerini sahiplenerek birlikte üretiyoruz. En büyük amacımız inovasyon ve girişimcilik alanında ülkemizden çıkacak yeni başarı hikayelerinin arkasındaki takım olabilmek. 

2015 yılından bu yana

ÜLKE

ŞEHİR

MENTOR

AĞIMIZ

Mentors Network Turkey mentorleri’nin her biri alanında uzman iş profesyonellerinden ve girişimcilerden oluşmaktadır.
120+ kişilik mentor ağımız ortalama 19 yıllık iş tecrübesine mentorlerimiz’in %67’si girişimcilik tecrübesine sahiptir.

120+ Mentor

19 Yıl

Ortalama İş Deneyimi

%100 Yöneticilik

Deneyim Sahibi Mentörlerimiz

%67 Girişimcilik

Deneyim Sahibi Mentörlerimiz

Mentorlerin Eğitim Oranı

Kadın Mentor Oranı